На 27 позачерговій сесії планується розглянути наступні проєкти рішень:

Дата: 17.02.2022 16:37

1. Про звернення депутатів Сергіївської селищної ради до мешканців територіальної громади щодо недопущення поширення дезінформації, гібридної провокації та розхитування політичної ситуації всередині країни.
  2. Про внесення змін до відомостей Комунальної установи «Центр культури та дозвілля» Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області»
  3. Про внесення змін до відомостей Комунальної установи «Сергіївська музична школа» Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради Восьмого скликання № 744 від 23.12.2021 р. «Про бюджет Сергіївської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  5. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Сергіївської територіальної громади».
  6. Про внесення змін у додаток до рішення Сергіївської селищної ради № 411 від 04.08.2021 «Про включення до переліку малої приватизації об’єктів комунальної власності».
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (цільове призначення яких змінюється) з для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Центральна, 6