ОПЕРАТИВНА НАРАДА ПРИ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 08.03.2022 13:39

Під головуванням начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША за участю голів територіальних громад, представників військових та правоохоронних структур і відомств 6 березня відбулась  оперативна нарада.

У ході проведення наради Василь САМОКИШ насамперед наголосив, що ситуація в районі залишається стабільною та контрольованою. Всі силові, правоохоронні підрозділи, органи влади та місцевого самоврядування, медичні заклади, служби екстреної допомоги працюють цілодобово, з метою забезпечення належної життєдіяльності району в умовах воєнного стану.

Далі було окреслено ряд питань та поставлені додаткові завдання відповідним посадовим особам щодо дотримання режиму світломаскування,  покращення системи оповіщення населення по сигналам тривог, зокрема звукових сирен,  дооблаштування місць та сховищ для укриття населення, організації роботи логістичних центрів та пунктів збору гуманітарної допомоги.

Звертаємось до жителів Білгород-Дністровського району: не панікуйте, зберігайте спокій, не використовуйте та не розповсюджуйте неперевірену інформацію! Користуйтесь лише офіційними джерелами інформації!

Телефон гарячої лінії при РВА: (04849) 2-83-66