Застосунок «Повітряна тривога»

Дата: 14.03.2022 11:13

Застосунок «Повітряна тривога», що надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги в окремих областях України, вже завантажили понад 2 млн користувачів. Вже на другий день застосунок став першим у сегменті новин українського AppStore.

Випустила застосунок компанія Ajax Systems за підтримки Міністерства цифрової трансформації.

Від сьогодні, крім iOS та Android, застосунок доступний до завантаження на Huawei. Посилання на завантаження також доступне на стартовій сторінці Google в Україні, безпосередньо під вікном пошуку.

Список усіх можливостей застосунку версії 2.0.

Додано всі області України.

Додано вибір окремих міст та територіальних громад. Доступні всі 1470 громад України.

Додана перевірка статусу повітряної тривоги у вибраній області безпосередньо в застосунку.

Збільшено тривалість сигналу про тривогу до 30 секунд.

Змінено звук про відбій тривоги на більш спокійний.

Додано відповіді на Поширені питання (FAQ).

Внесено виправлення, що забезпечують більш стабільну роботу застосунку.

Оновлено дизайн застосунку.

Користувачам, які раніше вже встановили застосунок, необхідно оновити його вручну до версії 2.0 або встановити заново. Обов’язково активуйте автооновлення програм на смартфоні.

AndroidiOS