Корисна інформація для людей з вадами слуху

Дата: 25.03.2022 12:19

Фото без опису  Згідно з статистикою ВООЗ щороку кількість людей з вадами слуху у світі стрімко збільшується. Державна установа «Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка Національної академії медичних наук України» є головним закладом, який займається діагностикою та лікуванням важких уражень слуху, наданням якісної та найбільш ефективної медичної допомоги дітям та дорослим з порушеннями слуху, здійснює діагностику стану і ступенів втрати слуху та визначення способів її корекції, а також проводить імплантації слухопротезування. Наряду з науковою діяльністю, Інститут надає висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями верхніх дихальних шляхів та вуха.

Основні наукові напрямки, в яких Інститут отоларингології виконує функції головної установи:

• експериментальне та клінічне вивчення ґенезу, удосконалення методів діагностики та лікування захворювань та пошкоджень верхніх дихальних шляхів.

• вивчення етіології та патогенезу глухоти, приглухуватості та вестибулярних порушень, удосконалення методів їх профілактики, діагностики, лікування та реабілітації.

• удосконалення методів ранньої діагностики та лікування злоякісних новоутворень ЛОР-органів, їх рецидивів та метастазів.

• науково-методичне керівництво оториноларингологічною службою в Україні.

Інформацію щодо перевірки слуху та/або проведення імплантаційного слухопротезування можна отримати за телефоном (067) 536 86 19.

Наталія ВОЛОСАТОВА, т. в. о. начальника

Білгород-Дністровської районної військової адміністрації