Розпорядження комендатури Білгород-Дністровського району про заборону польотів БПЛА

Дата: 28.03.2022 14:15

Доводимо до відома мешканців Сергіївської територіальної громади, що відповідно до розпорядження Комендатури Білгород-Дністровського району від  27.03.22 року № 5 встановлено заборону проведення польотів БПЛА над Білгород-Дністровським районом (крім військових).

Запуск БПЛА проводити виключно з погодженням Служби безпеки України та обов’язкового повідомлення командирів військових частин, що дислокуються в Білгород-Дністровському районі та коменданта Білгород-Дністровського району.

Всі недозволені польоти БПЛА будуть вважатися шпигунством та диверсією роботою на користь ворога, які будуть подавлені радіоелектронними пристроями або знищені за допомогою наявних засобів вогневого ураження, також інформуємо, що вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме – «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозвіллів на використання повітряного простору» - під час воєнного стану не діють.