ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ!

Дата: 09.04.2022 13:58

Фото без описуДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Чим складніша ситуація в країні, тим більше людей, які хочуть нажитися на проблемах та бідах пересічних українців.

Останніми днями у Білгород-Дністровському районі зафіксовані випадки дзвінків з невідомих номерів на мобільні телефони підприємців, керівників підприємств різної форми власності та пересічних мешканців Білгород-Дністровського району із проханням про надання фінансової допомоги. Зловмисники представляються головою начальником Білгород-Дністровської районної військової адміністрації або його заступниками і просять перерахувати певну суму грошей на вказані рахунки.

УВАГА! НАГОЛОШУЄМО!

Білгород-Дністровська районна військова адміністрація та керівництво районної військової адміністрації не збирають ніяких коштів!

ЗВРНІТЬ УВАГУ! Телефонні шахраї добре підготовлені, вони можуть звертатися до «жертви» на ім’я та по-батькові, називати посаду, нехай це не вводить вас в оману!

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Будь-хто, хто звернеться до Вас або до Ваших рідних чи знайомих із подібним проханням, яким би ім’ям він не назвався, – це телефонний шахрай!

Будьте обережні!

• Не поспішайте довіряти таким дзвінкам!
  • Ретельно перевіряйте інформацію, яку Вам повідомляють.
  • Обов’язково беріть “паузу” у розмові з потенційним шахраєм.

– В жодному разі не панікуйте, зверніться до будь-кого з близьких за порадою або просто розкажіть про ситуацію, що сталася, оскільки, дуже часто, шахраї використовують різні психологічні техніки та прийоми для маніпуляції.

– Не поспішайте виконувати вказівки незнайомих Вам людей.

– У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані ними рахунки.

– Повідомляйте поліцію про усі випадки шахрайства.

Бережіть свої гроші та нерви й не потрапляйте на гачок до шахраїв.

джерело: сайт Білгород-Дністровської РВА