Закликаємо жителів громади 15 квітня прийняти участь у заходах з приведення у належний санітарний стан території громади

Дата: 12.04.2022 13:27

Фото без описуШановні жителі громади!

Навесні щорічно наша громада приймала активну участь в  Всеукраїнській акції “За чисте довкілля”, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Сьогодні наша країна знаходиться у складній ситуації у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації, однак це не повинно завадити нам покращити  довкілля та санітарний стан нашої територіальної громади.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами.

Сергіївська селищна рада   закликає місцевих жителів громади  здійснити 15 квітня 2022 року заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту. Організацією проведення акції будуть займатися комунальні підприємства та установи, старости старостинських округів.

Зробимо нашу громаду чистішою, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю!