МІН’ЮСТОМ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК НОТАРІУСІВ, ЯКИМИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ВЧИНЯЮТЬСЯ НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ ЩОДО ЦІННОГО МАЙНА

Дата: 06.05.2022 08:32

Фото без описуНаказом Міністерства юстиції України від 3 травня 2022 р. № 1760/5, прийнятого на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 р. № 164 «Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року № 480) (далі – Постанова) затверджено перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, з яким можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції за посиланням: https://minjust.gov.ua/pages/list_of_notaries.

До вказаного переліку включені державні та приватні нотаріуси України, які перебувають на своїх робочих місцях та фактично здійснюють нотаріальну діяльність, а також відповідають критеріям, встановленим вищевказаною Постановою.

Перелік сформовано за результатами опрацювання заяв нотаріусів, поданих в перші два дні з дня набрання чинності Постановою, та щодо яких наявна вся необхідна інформація.

Зазначаємо, що перелік містить застереженням про заборону вчинення певними нотаріусами окремих нотаріальних дій.