ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ! ПРОПЛАТА ЗА СПОЖИТІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 30.05.2022 12:01

Фото без описуУсі організації з енерго-, тепло-, газо- та водопостачання є підприємствами критичної інфраструктури, які функціонують в умовах воєнного стану у посиленому режимі, утім збоїв з постачанням ресурсів немає. Тож будь-яка сплачена платіжка — це підтримка фахівців, які виконують свої обов’язки у цих непростих умовах та дбають про безаварійне надання послуги.

Кошти необхідні для виплат заробітної плати працівникам, проведення обстежень розподільчих мереж, їх технічних оглядів, ремонтів, ліквідацій аварій, тощо.

Це також і податки, а значить — кошти на Збройні сили України та соціальні виплати.

Попри складну ситуацію в країні, держава повністю виконує свої зобов’язання перед потенційними споживачами послуг: пенсії, субсидії та інші соціальні допомоги виплачуються у визначені терміни.

Якщо ви маєте змогу сплатити за отриману послугу, будь ласка, зробіть це. Сьогодні стабільна діяльність підприємств залежить від кожної оплати.

Тримаємось! Перемога за нами!

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ,

ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА