1 Червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 08:00

Сьогодні, 1 червня, в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.

А це значить, що всі діти отримують цього дня подарунки і найкращі привітання зі святом.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Бажаємо кожній дитині міцної родини і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, а життя дарує приємні подарунки.

Посмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд.

Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети краще і безпечніше.

До Міжнародного дня захисту дітей від імені Сергіївського селищного голови Анатолія Чередниченко діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали подарунки та найщиріші привітання зі святом.

***

З метою реалізації Програми "Забезпечення прав дітей Сергіївської територіальної громади на 2021-2022 роки" на придбання подарунків для 18 дітей з селищного бюджету виділено 4000 грн.

Сергіївської селищної ради