ПРОПЛАТА ЗА СПОЖИТІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 08.06.2022 13:31

Фото без описуЗвертаємо увагу на те, що введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг. До законодавства з питань оплати житлово-комунальних послуг були внесені певні зміни, які зазначені у Постанові Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану». Згідно із Постановою забороняється:

– нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги;

– припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі.

Однак, дана постанова не скасовує необхідність оплати за житлово-комунальні послуги.

Сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах навпаки є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів.