Всесвітній День донора крові

Дата: 16.06.2022 09:20

Фото без опису          Кожного року згідно рішення Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в Женеві  відзначається 14 червня Всесвітній день донора крові.

Мета цього Дня – відзначити заслуги і подякувати донорів, а також закликати тих, хто ще не здавав кров, стати донорами; підвищити рівень обізнаності про необхідність підвищення доступності безпечної крові у всіх випадках, коли вона необхідна для порятунку життів.

Щорічно в Україні стають донорами крові близько 500 тисяч людей. У цей день привертається увага українців до необхідності регулярного добровільного та безоплатного донорства крові та її компонентів, так як завдяки донорству рятуються мільйони життів.

15 червня 2022 року працівники Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області вже традиційно долучилися до акції присвяченій Всесвітньому Дню донора крові. Адже потреба в донорській крові в умовах сьогодення виникає як у цивільного населення так і у наших захисників та захисниць. Здаючи кров, донор надає шанс на життя, робить свій безцінний внесок у добру справу.