Про заборону використання маломірних плавзасобів

Дата: 27.06.2022 17:27

Фото без описуВідповідно до спільного наказу Одеської обласної державної адміністрації від 17.06.2022 року № 10 , в рамках заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення безпеки судноплавства, громадської безпеки і порядку

????ЗАБОРОНЕНО вихід та перебування маломірних плавзасобів у внутрішніх водоймах Одеської області:

- Тилігульський лиман;

- Малий Аджалицький лиман;

- південна частина Дністровського лиману (Шабо – Затока – Кароліно-Бугаз – Роксолани – Овідіополь);

- Будацький лиман;

- оз. Сасик, оз. Шагани, оз. Алібей, оз. Бурнас.

????ДОЗВОЛЕНО вихід у внутрішні водойми Одеської області (окрім зазначених вище) лише у світлий час доби суб’єктам господарювання на підставі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських об’єктах, дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно- заповідного фонду, в режимі спеціального товарного рибного господарства, з урахуванням безпекової ситуації та мінімізації ризиків для цивільного населення.