Тематична консультація для батьків «Моніторинг та забезпечення потреб дітей в період воєнного стану»

Дата: 18.07.2022 12:00

Фото без описуШановні батьки!

Пропонуємо прийняти участь у тематичній консультації «Як говорити з дітьми про військові реалії життя». Про що поговоримо: як говорити і чого не варто казати дітям різного віку про війну, про ситуацію в країні, про евакуацію, різноманітні втрати; як діти сприймають те, що відбувається навколо них; як підтримати своїх дітей у вирі військових подій.

Умовою участі у зазначеній консультації є реєстрація учасника за посиланням https://forms.gle/kHjx9qMayodkyjQf9 . Зустріч відбудеться 20 липня 2022 року о 14.00 на платформі  ZOOM. Посилання  учаснику буде надіслано на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Тематична консультація проводиться в рамках реалізації завдань проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг та забезпечення потреб дітей в період воєнного стану».

Запрошуємо вас на тематичну консультацію «Як говорити з дітьми про військові реалії життя». Про що поговоримо: як говорити і чого не варто казати дітям різного віку про війну, про ситуацію в країні, про евакуацію, різноманітні втрати; як діти сприймають те, що відбувається навколо них; як підтримати своїх дітей у вирі військових подій.