Сергіївська селищна рада
Білгород-Дністровського району Одеської області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

28 ЛИПНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 28.07.2022 08:40
Кількість переглядів: 218

Шановні мешканці громади! Відповідно Указу Президента України сьогодні, 28 липня, у День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам’ять видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, ми вперше відзначаємо День Української Державності.

Це свято покликане утвердити спадкоємність понад тисячолітньої історії українського державотворення, захистити національні інтереси України, сприяти збереженню історичної справедливості, вшануванню пам’яті видатних представників національної еліти, борців за державність та незалежність України, які своєю самовідданою діяльністю утверджували і виборювали основоположні принципи існування нашої держави.

На жаль, боротьба за нашу державність триває і зараз. Дбаючи про благо Вітчизни та боронячи її суверенітет, територіальну цілісність і незалежність, українці мужньо стоять на захисті української державності. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя, життя нашої держави. Впевнені, перемога буде за нами!

 Зі святом - Днем Української Державності!
 Слава Україні! Героям слава!

(переглянути відео)

 

Інформаційний матеріал Українського інституту національної пам’яті до Дня Української Державності (переглянути)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора