РОБОЧИЙ ВИЇЗД ГОЛОВИ-НАЧАЛЬНИКА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША ДО СЕРГІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.08.2022 08:38

Фото без описуВчора, 18 серпня, голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ відвідав Сергіївську селищну громаду, де зустрівся із мешканцями пошкоджених внаслідок ракетних обстрілів будинків по вулиці Чорноморській. Під час зустрічі Василь САМОКИШ ознайомився із проблемами, які на даний час хвилюють людей, ходом відновлювальних робіт, а також поспілкувався із представниками міжнародних благодійних організацій: «Фонду гуманітарної допомоги «Якість життя» UKRAINE», «UKRAINE AND UKRAINIANS ABROAD» та « GLOBAL EMPOWERMENT MISSION».

Цього дня благодійними організаціями надавалась гуманітарна допомога, до якої входили продукти харчування, засоби особистої гігієни та сухі супові набори. Окрім цього фонди «Якість життя» та «GLOBAL EMPOWERMENT MISSION» беруть активну участь у відновлені закладів соціальної сфери. А саме, при їх сприянні проводиться заміна старих вікон на нові, енергоощадливі, у освітніх закладах та місцевій амбулаторії сімейної медицини.

Василь САМОКИШ подякував міжнародним організаціям за відчутну підтримку, людяність та чуйність проявлені у важкі для нашої країни дні, а також за неоціненний внесок, які вони роблять у розвиток та відбудову соціальної інфраструктури селища Сергіївка. Також голова райдержадміністрації вручив представникам міжнародних організацій Грамоти Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації.