Центр зайнятості пропонує курси цільового призначення

Дата: 07.09.2022 08:41

Фото без описуБілгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує  на навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ на курсах: «Управління персоналом: HR-процеси»  та «Оволодіння прийомами роботи  фрезерним верстатом HAAS» .

1.  Курси «Управління персоналом: HR-процеси»

Коли в компанії правильно побудована HR-система — кандидати мріють отримати від неї оффер. Як «чути» співробітників, не допускати їхнього вигорання, мотивувати та підтримувати корпоративну культуру?

Метою курсу є набуття слухачами професійних компетенцій зі створення команди, яка максимально точно націлена на спільну працю та конкретні досягнення при створенні та продажу будь-якого товару, послуги, продукту. Програма навчання корисна для осіб, які бажають створити власний бізнес, застосовуючи сучасні технології та мотивацію персоналу, співробітникам відділів кадрів, працівникам у сфері зайнятості, рекрутерам, особам, які працюють з людськими ресурсами, представникам та координаторам громадських, благодійних та інших організацій.

Форма навчання – очна,  дистанційна.

• Термін навчання – 36 год. (5днів).
  • Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення                               та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Управління персоналом: HR-процеси»:

•  повна загальна середня освіта;
  • комунікативні навички;
  •  навички роботи з комп’ютером;
  • без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Фото без опису2. Курси «Оволодіння прийомами роботи  фрезерним верстатом HAAS» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ

У зв'язку з ростом автоматизації виробництва, фахівці з програмування, налагодження та контролю верстатів з програмним керуванням потрібні у сфері машинобудування, верстатобудування, авіа і суднобудування, деревообробки і меблевого виробництва. Оператор верстатів з програмним керуванням - одна з найважливіших професій в сучасному виробничому процесі.

Метою курсу є оволодіння слухачами основами програмування обладнання з програмним керуванням HAAS фрезерної групи на мові програмування G – код, який також застосовується на обладнанні лазерної та плазмової різки, 3D принтерах і плотерах, та за допомогою систем автоматизованого проектування (САD) і підготовки виробництва (САМ) компанії Autodesk.

Форма навчання – очна,  дистанційна.

Термін навчання – 70 год.

Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення    та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Оволодіння прийомами роботи  фрезерним верстатом HAAS»:

•  повна загальна середня освіта;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача Windows ;
  • схильність до створення технічних розробок;
  • наявність інженерно-технічної або робітничої професії «Фрезеувальник», «Тгокар», «Столяр» та інших суміжних з зазначеними професій.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного  центру зайнятості.

Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.