ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ НА КУРСАХ

Дата: 14.09.2022 08:45

Фото без описуБІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ  НА НАВЧАННЯ НА КУРСАХ:

1. «ПРОДАВЕЦЬ ПЛОДООВОЧЕВИХ ТОВАРІВ ТА ПРОДУКТІВ ЇХНЬОЇ ПЕРЕРОБКИ»   В ОДЕСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДСЗ

Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних  працівників, на даний час вона найбільш популярна. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант і помічник покупця.

Метою курсу є  набуття слухачами знань щодо правильної організації роботи продавця плодоовочевих товарів та продуктів їхньої переробки.

Форма навчання – очна,  дистанційна.

• Термін навчання – 30 годин.
  • Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення                               та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Продавець плодоовочевих  товарів та продуктів  їхньої переробки »:

•  базова загальна або повна загальна середня освіта;
  • наявність базових знань з товарознавства, організація торгівлі, основ бухгалтерського обліку та інших суміжних професій буде перевагою;
  • без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

2. «Продавець напоїв та тютюнових виробів» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ

Ринок перенасичений різноманітними товарами. Безліч виробників щодня випускають новинки, модифікують свій товар, щоб збільшити попит. Реклама закликає до покупки конкретних марок товару. Як же в такій непростій ситуації продати товар? Адже покупця складно чимось здивувати. Для кожного підприємця пріоритетним є його обсяги продажів, а для  того, щоб продати треба зацікавити і спонукати до покупки.

Запрошуємо на навчання  на курсах «Продавець напоїв та тютюнових виробів» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Метою курсу є набуття слухачами знань з організації кваліфікованої роботи продавця алкогольних, слабоалкогольних, безалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Форма навчання – очна,  дистанційна.

• Термін навчання – 30 год.

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Продавець напоїв та тютюнових виробів »

•  Базова загальна середня або повна загальна середня освіта;
  • Вміння працювати на комп’ютері, у мережі Інтернет ;
  • Наявність базових знань з товарознавства, організація торгівлі, основ бухгалтерського обліку або інших суміжних професій буде перевагою ;
  • Без вимог до стажу роботи.

3. «Соціальний педагог» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ

Соціальний педагог – ключова фігура в закладі освіти, яка покликана об'єднати зусилля родини, школи, громадськості, для надання допомоги дитині, виховує вміння не падати духом, навчає самостійно знаходити вихід зі складної ситуації, формує людину, особливо молодого віку, як особистість, здатну впоратися з психологічними та соціальними негараздами.

Мета курсу - формування вміння планувати й організовувати роботу соціального педагога закладу освіти, з урахуванням особливостей і потреб конкретного закладу освіти; підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності соціальних педагогів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, формування професійних компетенцій щодо функцій соціального педагога.

Форма навчання – очна,  дистанційна.

• Термін навчання – 36 годин.

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Соціальний педагог в закладі освіти»:

• повна загальна середня освіта, педагогічна, психологічна;
  • навички роботи з комп’ютером на рівні користувача Windows;
  •  навички роботи з дітьми.

4. «Організація роботи працівників ОТГ в умовах децентралізації» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ

Курс «Організація роботи працівників ОТГ в умовах децентралізації» рекомендований керівникам ОТГ, активним мешканцям громад та іншим особам, бажаючим покращити рівень життя в ОТГ.

• Форма навчання – очна,  дистанційна.
  • Термін навчання – 72 години (10 днів).

Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення     та важливу інформацію!

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Організація роботи працівників ОТГ в умовах децентралізації»:

• повна загальна середня освіта;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача Windows;
  • бути активним членом ОТГ, керівником любого рівня в ОТГ, бажаючим покращити життя в ОТГ.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного  центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м.Білгород-Дністровський,    вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.