УВАГА! Щодо продовження строків дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації до двох місяців

Дата: 20.09.2022 11:31

Фото без описуНаказом Міністерства економіки України від 13 вересня 2022 року № 3071 «Про продовження строку дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації», відповідно до статті 131 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 р. № 194 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 № 1002, продовжено строки дії відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язаних на два місяці. У разі виникнення питань звертатися за телефоном гарячої лінії Мінагрополітики: 0-800-215-010.