До відома мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб. Комунальне підприємство громади пропонує роботу

Дата: 06.10.2022 10:53

Фото без описуКомунальне підприємство «Курорт – Сервіс» Сергіївської селищної ради здійснює добір кадрів на заміщення наступних посад:

1. Двірника. Відповідно до штатного розпису на день цього оголошення тарифна ставка складає __6852,00  грн.

1. Робітника з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями. Відповідно до штатного розпису на день цього оголошення тарифна ставка складає  6852,00  грн.

З іншими умовами праці та існуючих систем оплати праці можна ознайомитись в робочі дні з _08.00_ по 16.45 години безпосередньо в підприємстві за адресою: вул.  Лісна,2 смт. Сергіївка.

Контактний телефон +380968189792.