14 жовтня - День захисників та захисниць України, Свято Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва

Дата: 14.10.2022 08:00

14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць України, Свято Покрова Пресвятої Богородиці та  День Українського козацтва.

День захисників та захисниць України, який ми з 2015 року щорічно святкуємо, у цьому році набув особливого значення.

В умовах розв’язаної російською федерацією військової агресії проти нашої держави наші захисники щохвилини,  ризикуючи власним життям, оберігають життя та свободу  мільйонів громадян України,  боронять країну та її незалежність, захищаючи рідну землю та кожного з нас. Нажаль, багато хто з наших воїнів вже ніколи не повернеться до рідної домівки, поклавши своє життя за свободу та мир на нашій землі – ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ! НИЗЬКИЙ УКЛІН ЖИВИМ!

Наші воїни – справжні Герої України! Всі ті, хто зараз зі зброєю в руках стоїть на захисті нашої Держави та всього українського народу, прийміть наші щирі вітання з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Низько вклоняємось вашій мужності та відданості. Ваша незламність - це символ українського духу, символ свободи та перемоги, яка неодмінно буде за нами!

ДЯКУЄМО ВАМ!

Нехай Покров Пресвятої Богородиці завжди захищає наших захисників та захисниць, кожну родину та всю Україну!

Слава Україні! Слава Героям!

Анатолій Чередниченко,

селищний голова