В селищній раді перевірено стан виконання делегованих повноважень

Дата: 02.11.2022 09:06

Фото без опису01 листопада в Сергіївській селищній раді працювала виїзна комісія у складі спеціалістів Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації відповідних структурних підрозділів за різними напрямками діяльності. Метою роботи комісії була перевірка делегованих повноважень органів державної виконавчої влади селищною радою. Такі перевірки на місцях покликані підвищувати ефективність роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

Перевірка проводилась за різними напрямками діяльності органів місцевого самоврядування: соціально-економічний, культурний розвиток, планування та облік, в галузі бюджету, фінансів і цін, житлово-комунальне господарство, побутове, торговельне обслуговування, громадське харчування, транспорт, зв’язок тощо.

За результатом перевірки були складені відповідні акти та надавались роз’яснення й рекомендації для покращення виконання органами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень.