Щодо порядку дій у разі радіаційної аварії

Дата: 04.11.2022 12:57

Нагадаємо, що на сайті селищної ради 05.10.2022 року розміщений інформаційний матеріал "Як врятуватись від “брудної бомби”, застосування ядерної зброї чи аварії на АЕС", підготовлений Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки і на основі інформації з відкритих джерел: Державної служби надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України та Патрульної Поліції України на основі досвіду і інструкцій України після аварії на ЧАЕС (1986р) та актуалізовано Рекомендації як поводитись у ситуації застосування “брудної бомби”, ядерної зброї чи аварії на АЕС. Пропонуємо переглянути за цим посиланням - РЕКОМЕНДАЦІЇ.