Селищний голова Анатолій Чередниченко взяв участь в нараді з головами територіальних громад району

Дата: 09.11.2022 09:57

Фото без описуСелищний голова Анатолій Чередниченко 08 листопада взяв участь в нараді з головами територіальних громад, яка проходила в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації під головуванням очільника райдержадміністрації Василя САМОКИША.

У ході наради були розглянуті наступні питання:

1. Про стан підготовки стаціонарних пунктів обігріву до розгортання у разі виникнення надзвичайної ситуації на території Білгород-Дністровського району.

2. Про стан підготовки та утримання захисних споруд для цивільного населення Білгород-Дністровського району та їх підготовки до експлуатації в зимовий період.

3. Про стан підготовки паливно-енергетичного та дорожньо-мостового господарства району до осінньо-зимового періоду 2022/2023 років.

4. Про виконання місцевих бюджетів Білгород-Дністровського району за 10 місяців поточного року та очікувані підсумки 2022 року в умовах воєнного стану.

5. Про проблемні питання організації процесу облаштування місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

6. Про хід освітнього процесу та стан використання освітньої субвенції закладами освіти Білгород-Дністровського району.