08 листопада проведено селекторну нараду під головуванням начальника Одеської ОВА

Дата: 09.11.2022 10:03

Фото без описуСелищний голова Анатолій Чередниченко 08 листопада взяв участь в обласній селекторній нараді, яка проходила під головуванням начальника Одеської ОВА Максима МАРЧЕНКА.

Першим питанням порядку денного була інформація голів-начальників райдержадміністрацій області про поточну ситуацію в районі.

Директор Департаменту фінансів ОДА Марина Зінченко доповіла про виконання місцевих бюджетів Одеської області за 10 місяців поточного року та очікувані підсумки 2022 року в умовах воєнного стану.

Про проблемні питання організації процесу облаштування місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб доповіла Тетяна Дементьєва, директор Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА.

Сергій Готко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА , доповів про стан підготовки стаціонарних пунктів обігріву  до розгортання у разі виникнення надзвичайної ситуації на території Одеської області.

Директор Департаменту систем життєзабезпечення  та енергоефективності ОДА Антон Шалигайло доповів про стан роботи щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану.

Ігор Скомороха ,радник начальника ОВА,  доповів про стан підготовки та утримання захисних споруд для цивільного населення Одеської області та їх підготовки до експлуатації в зимовий період.

За результатами селекторної наради були озвучені доручення головам територіальних громад району.