Про робочу зустріч селищного голови та начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації

Дата: 10.11.2022 13:46

Фото без описуВчора, 9 листопада поточного року голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ здійснив робочу поїздку до Сергіївської селищної ради, у ході якої провів зустріч із Сергіївським селищним головою Анатолієм ЧЕРЕДНИЧЕНКОМ, заступником селищного голови Олександром ДУКАЧЕМ, заступником селищного голови Олегом ПОЛЯНСЬКИМ та в.о. начальника фінансового відділу Сергійм КОЛОМІЕЦЬ.

У ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, щодо ходу відновлювальних робіт в багатоквартирних будинках, які постраждали внаслідок ракетних обстрілів, розміщення ВПО та надання їм соціальної підтримки, готовність житлово-комунального господарства й об’єктів соціальної сфери до роботи у зимовий період, виконання місцевого бюджету та багато інших нагальних питань, що забезпечують стабільну життєдіяльність територіальної громади.