Відбулась робоча нарада з головами територіальних громад

Дата: 20.11.2022 09:06

18 листопада поточного року в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації відбулась робоча нарада з головами територіальних громад під головуванням очільника райдержадміністрації Василя САМОКИША.

У нараді також взяли участь керівники підрозділів поліції, ДСНС, територіальних органів виконавчої влади.

Відкриваючи нараду, Василь САМОКИШ зазначив, що головним завданням на сьогодні є дооблаштування пунктів обігріву для населення на випадок погіршення погодних умов та тривалих відключень електроенергії.

У ході засідання головам громад були доведені доручення щодо забезпечення «Пунктів незламності» всім необхідним, на чому вже наголошувалось раніше – це дизель-генератори або альтернативні джерела безперебійного енергоживлення, запаси питної води та продовольства, мобільний зв’язок, тепло, мінімальний набір ліків першої необхідності. Також, під час знаходження у пунктах людей, необхідно передбачити чергування лікаря, психолога, співробітника поліції та ДСНС, забезпечити дотримання заходів протипожежної безпеки.