Вкотре закликаємо берегти своє здоров’я та життя

Дата: 21.11.2022 14:21

Фото без опису      Військове командування звертає увагу на те, що останнім часом спостерігається ігнорування жителями громад в прибережній смузі Чорного моря заходів мінної безпеки. Громадяни дозволяють собі прогулянки по пляжу, купання в морі, рибальство, несанкціоновану господарську діяльність. Враховуючи різні природні, а також людський фактор, нами постійно фіксуються факти появи вибухових боєприпасів в різних місцях як в березі так і в воді біля берега.

З метою убезпечення життя та здоров’я громадян, а також задля запобігання шкоди громадському та приватному майну через загрозу підриву на мінно-вибухових пристроях звертаємо увагу мешканців громади та гостей про недопустимість:

- ігнорування приписів та попереджувальних знаків, особливо таких, як «Прохід заборонено», «Міни», «Купання заборонено»;

- втручання в інженерні загородження (їжаки, колючий дріт, шлагбауми, блоки і таке інше) з метою їх зняття або переміщення;

- заняття рибальством будь-якими знаряддями лову в береговій смузі Чорного моря та прилеглій акваторії Дністровського лиману;

-  випасу худоби в межах інженерних загороджень;

-  дитячих ігор та розваг в межах інженерних загороджень та поруч з ними;

- прогулянок по пляжам Чорного моря в межах громад від Затоки і до лиману Сасик включно.

Поза межами визначеної ділянки інженерних загороджень можлива присутність вибухових пристроїв (як заводського виготовлення так і саморобних). Такі пристрої можуть встановлюватися дистанційно (з літака, снаряда, ракети) або диверсійними групами.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЧІПАТИ ПІДОЗРІЛІ ПРЕДМЕТИ, такі як іграшки, прилади схожі на мобільні телефони, портативні радіопримачі, пляшки, сумки, що залишені без нагляду або в незвичному місці.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ чіпати залишки ракет, безпілотних літальних апаратів, боєприпасів або нерозірвані боєприпаси.

Люди, що задіяні у виконання своїх посадових обов’язків на узбережжі або поряд з облаштованими інженерними загородженнями зобов’язані здійснювати свою діяльність виключно у взаємодії з відповідальними особами відповідної військової частини на місці і після детального інструктажу та дозволу останніх.

Про всі випадки виявлення порушення режиму інженерних загороджень, виявленні підозрілих предметів або нещасних випадків просимо негайно інформувати селищну раду та ДСНС.

Здоров’я, життя, а також спокій наших громадян – наш спільний інтерес.

Дякую заздалегідь за розуміння та плідну співпрацю за для нашої Перемоги!