Селищний голова Анатолій Чередниченко взяв участь в нараді з головами територіальних громад району

Дата: 23.11.2022 11:22

22 листопада поточного року селищний голова Анатолій Чередниченко взяв участь в робочій нараді з головами територіальних громад, яка проводилась в  Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації під головуванням очільника райдержадміністрації Василя САМОКИША.

У нараді також взяли участь керівники підрозділів поліції, ДСНС, територіальних органів виконавчої влади.

Одним із пріоритетних завдань, яке стоїть сьогодні перед органами виконавчої влади усіх рівнів та місцевого самоврядування – це облаштування «Пунктів незламності» на випадок тривалої відсутності енергопостачання, задля можливості обігріву та надання всебічної допомоги мешканцям громад.

Тому це питання було винесено першим на обговорення із головами територіальних громад під час засідання. Окрім цього, у ході наради були розглянуті питання щодо використання освітньої субвенції територіальними громадами району, ситуації із захисту об’єктів критичної інфраструктури, підготовки додаткових місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб та інші.

Також Василь САМОКИШ довів до відома очільників громад доручення начальника Одеської ОВА Максима МАРЧЕНКА, озвучені під час обласної селекторної наради.

По всім питанням, винесеним на розгляд наради з головами територіальних громад, були надані відповідні доручення.