ГЕНЕРАТОР ПІД 0%

Дата: 28.11.2022 14:24

Фото без опису❗Ощадбанк запускає кредитний продукт метою якого є купівля та встановлення обладнання, що забезпечує безперебійну роботу енергосистеми бізнесу. Кредити підприємцям банк надаватиме в рамках держпрограми “5-7-9%”.

📜Підприємці можуть придбати за ставкою від 0% генератори для виробництва електроенергії, сонячні панелі, електронакопичувачі, акумулятори, вітрові генератори, біопаливо від будь-яких постачальників, в тому числі й партнерів банку.

📑Залежно від обсягів проєкту кредит надається на суму від 100 тис до 60 млн грн. Строк кредиту – від 6 до 60 місяців.

«З початку війни ми як державний банк не на мить не припиняли кредитування бізнес-клієнтів. В фокусі нашої уваги аграрії, релоковані та переробні підприємства, експортери. Наразі в умовах постійних атак на енергосистему України Ощадбанк зосереджується на максимальній підтримці працюючого бізнесу з точки зору забезпечення безперебійної роботи енергосистеми підприємств», — зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за напрямок мікро-, малого та середнього бізнесу.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!

Джерело: сайт Білгород-Дністровської РДА