Центр зайнятості запрошує на навчання за напрямком: «Конструювання швейних виробів»

Дата: 19.12.2022 16:25

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком:  «Конструювання швейних виробів»

в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Потреба у кравецьких послугах існує постійно. Якщо Ви бажаєте навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття, то курси цільового призначення «Конструювання швейних виробів» саме для вас!

•   Форма навчання –дистанційно.
  • Термін навчання – 70 годин.

Вимоги до осіб, які навчатимуться за напрямком «Конструювання швейних виробів»:

•  наявність робітничої кваліфікації з професії «Швачка», «Кравець», «Закрійник» та інших суміжних професій буде перевагою;
  •  вміння працювати на швейному обладнанні;
  •  початкові знання з технології виготовлення швейних виробів та матеріалознавства;
  • без вимог до віку та стажу роботи;
  • освіта – базова загальна середня, повна загальна середня.
  •

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресоюм. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.   Довідки за телефонами:(04849)3-58-61, 063-278-06-30.