Привітання дітей громади, які потребують особливої уваги та підтримки, до Нового року!

Дата: 28.12.2022 12:06

Новорічні свята – це диво, яке чекають усі, але особливо бажано воно  для дітей, які вірять та чекають  на здійснення бажань та мрій.

Тому, саме напередодні Нового Року, за сприянням Сергіївського селищного  голови  Анатолія Чередниченко службою у справах дітей вручено солодкі новорічні подарунки 16 дітям, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Сергіївської селищної ради та потребують особливої уваги і підтримки.

Дорогі наші діти! Бажаємо, щоб у Вас було більше позитивних емоцій, радісних несподіванок, приємних сюрпризів. Нехай життя дарує приємні подарунки та супроводжує удача! Повірте у новорічні дива і вони обов'язково здійсняться!

Нехай Новий 2023 рік здивує вас кожним новим днем, а пухнастий заєць – символ прийдешнього року принесе нові радості, а всі ваші мрії неодмінно здійсняться!

Інформує: Служба у справах дітей Сергіївської селищної ради