ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПРОПУСТИВ БУСТЕРНЕ ЩЕПЛЕННЯ?

Дата: 17.01.2023 12:32

Якщо ви пропустили бустерне щеплення проти COVID-19, не біда – просто запишіться в найближчий пункт чи центр вакцинації та отримайте пропущене щеплення. Це подовжить ваш захист від важкого перебігу коронавірусної хвороби.

Зверніть увагу:

☑ Усі дорослі мають отримати первинний курс щеплень проти COVID-19 однією дозою вакцини Janssen або двома дозами будь-якої іншої антиковідної вакцини, дозволеної в Україні.
☑ Через 5 місяців після первинного слід зробити перше бустерне щеплення.
☑ Через 4 місяці після першого бустерного щеплення літнім людям та людям з хронічними хворобами рекомендовано зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати другий бустер.
☑ Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, зробіть її якнайшвидше.
☑ Для бустерного щеплення можна використовувати будь-яку наявну вакцину не залежно від того, якою вакциною ви отримали попередні щеплення.

ℹ Для щеплення не обов’язково мати декларацію з лікарем. Знайти найближчий пункт чи центр вакцинації можна за посиланням vaccination.covid19.gov.ua/list