В СЕЛИЩНІЙ РАДІ ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ

Дата: 23.01.2023 09:21

Фото без описуРішенням Сергіївської селищної ради від 18.01.2023 року №998  затверджено Порядок формування кадрового резерву в Сергіївській селищній раді та її виконавчих органах.

До  кадрового  резерву  зараховуються  особи,  які виявили бажання зайняти посаду в органах місцевого самоврядування,  мають відповідну кваліфікацію та освіту або здобувають її.

Кадровий резерв формується з:

• посадових осіб  місцевого   самоврядування,   які   підвищили  кваліфікацію  або пройшли стажування і рекомендовані атестаційною комісією на вищі посади;
  • державних службовців,  які бажають перейти на службу в органи місцевого самоврядування;
  • спеціалістів виробничої,  соціально-культурної,  наукової  та інших  сфер,  а  також  випускників  вищих   навчальних   закладів відповідного  профілю,  у  тому  числі  зарахованих на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки  магістрів  державного управління.

Більш детальніше ознайомитись з Порядком формування кадрового резерву в Сергіївській селищній раді та її виконавчих органах, можна за посиланням: https://sergiivka-gromada.gov.ua/docs/1334220/

За додатковою інформацією, або з приводу зарахування до кадрового резерву, пропонуємо звертатися щопонеділка та щосереди з 10.00 до 13.00 год. до кадрової служби Сергіївської селищної ради за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, ІІ-й поверх, відділ організаційної роботи.