Держпродспоживслужба інформує про виявлення невідповідної харчової продукції

Дата: 02.02.2023 09:19

Фото без описуБілгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію арахісу, що  по системі швидкого оповіщення харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло інформаційне повідомлення  від від 19 січня 2023 року № 2022.3810- tup З, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В 1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через ПольшуДімпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

Білгород-Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області просить негайно повідомити про виявлення даного товару в обігу (вул. Лиманська, 116, с. Бритівка, Білгород - Дністровський район, Одеська область, 67755, тел. (04849) 46-351) та інформує, що відповідно до статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” оператори ринку зобов'язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Білгород- Дністровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області), що передбачено частиною 3 статті 20 даного закону. Деталі повідомлення RASFF можна переглянути на офіційній сторінці RASFF Portal Європейської Комісі.