В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ “ГВАРДІЯ НАСТУПУ”

Дата: 09.02.2023 11:16

Фото без описуНа території Білгород-Дністровського району триває відбір добровольців до об’єднаних штурмових бригад “Гвардії наступу”.

Кожен, хто готовий стати на захист рідної землі, має змогу долучитися до лав одного зі штурмових батальонів добровольчих бригад Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

З метою підвищення обізнаності мешканців громад про можливості вступу до добровольчих бригад в Білгород-Дністровському районі проводиться інформаційна кампанія «Гвардія наступу».

В Центрі надання адміністративних послуг міста Білгорода-Дністровського віднедавна розгорнув свою роботу рекрутинговий пункт –  в рамках проведення інформаційної кампанії “Гвардія наступу”.

Нагадаємо, що “Гвардія наступу” – це вісім професійних штурмових бригад, які складаються із патріотично вмотивованих воїнів, що прагнуть перемоги України у боротьбі з російською агресією.

Національна гвардія України запрошує у Буревій, Червону калину, Кара-Даг, Рубіж, Спартан та найбільш відомий Азов. Водночас Державна прикордонна служба набирає добровольців у бригаду Сталевий кордон, а Національна поліція – у штурмову бригаду під назвою Лють.

Дізнатися більше про кожну з бригад та записатися онлайн можна на сайті storm.mvs.gov.ua.