Допомога мешканцям громади

Дата: 03.04.2023 10:55

Фото без описуСергіївською селищною радою в рамках гуманітарного проєкту від дитячого фонду ЮНІСЕФ отримано понад 100 комплектів гарного та якісного одягу для забезпечення потреб дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей з родин, які вимушені були переселитися з територій, на яких ведуться бойові дії, та дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Комплекти одягу отримали 84 дитини вказаних категорій, мешканці Миколаївського, Приморського старостинський округів та смт Сергіївка.

Разом з одягом гуманітарним штабом Сергіївської селищної ради вказаним сім'ям також видано 43 продуктових набори та набори з засобами гігієни.

Ця акція стала можливою завдяки співпраці Сергіївської громади з обласним координаційним гуманітарним штабом Одеської області, районним координаційним гуманітарний штабом при Білгород-Дністровській районній адміністрації та дитячим фондом ЮНІСЕФ.

Дякуємо всім причетним за таку важливу та вчасну допомогу!