Щоп'ятниці виїзний прийом громадян Сергіївської громади представниками MTB Банку

Дата: 07.04.2023 18:49

Шановні мешканці Сергіївської громади !

Щоп’ятниці з 12-00 до  14-00 години у будівлі  Сергіївської територіальної  громади   на вас  чекатиме  представник МТБ Банку .

Ви зможете  отримати повноцінну консультацію та інформацію  щодо будь яких банківських послуг та   будете мати можливість оформити безкоштовно   Платіжну картку  для отримання пенсії, соціальної допомоги , житлово- комунальних пільг або інших соціальних та приватних переказів .

МТБ БАНК пропонує вам безкоштовне обслуговування таких рахунків та можливість отримувати додатковий відсоток у розмірі 6% на залишок коштів  до 40 000 грн, та , Cash Back - 1 %  на  категорію «Продукти та супермаркети» /"Красота та медицина (аптеки)"

Будемо   раді  вас бачити та відповісти на усі  Ваші запитання.

У разі вашого бажання стати клієнтом ПАТ «МТБ БАНК»  необхідно з’явитись у вказаний період часу ,та мати при собі  паспорт та ідентифікаційний код .

УВАГА!  Банкомат  МТБ Банку  розташований за адресою: смт.Сергіївка ,вул.Гагаріна . буд.№3 ( Приміщення Сергіївської територіальної громади )

Адреса відділення банку :

м.Білгород -Дністровський , вул.Незалежності 33 а,

контактні телефони (04849) -3-65-82,  3-65-72  ,  0988026254,  0503334254