Дата: 20.04.2023 14:06

Фото без описуПідстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.06.2016 р. №710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: З метою забезпечення нормальної господарської діяльності Сергіївської селищної ради та ділового документообігу відповідно до норм чинного законодавства

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями відповідно до положень  Постанови Кабінету Міністрів №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(зі змінами та доповненнями)

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:  розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого плану бюджетних асигнувань на 2023 рік (зі змінами та доповненнями) та Програми

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-14-007188-a

Предмет закупівлі: Папір офісний А4 ДК 021:2015 – 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні характеристики предмета закупівлі викладено в Додатку№2 до тендерної документації.

Папір офісний має відповідати наступним характеристиками:

Папір для друку:

Формат: А4 (210*297мм);

Щільність(вага, маса) (ISO 536): від 80г/м²

Кількість аркушів у пачці: 500 аркушів.

Кількість- 440 пачок

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів з врахуванням видатків на доставку до Замовника, завантажувально-розвантажувальних робіт та відповідних податків і зборів.

Обґрунтування складено уповноваженою особою Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області.