4 червня – День пам'яті дітей, загиблих від збройної агресії російської федерації проти України!

Дата: 02.06.2023 10:36

Фото без описуВідповідно до постанови Верховної Ради України від 01 червня 2021 року № 1490-ІХ, щорічно 4 червня в Україні на державному рівні вшановується пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.

З 2014 року через російське вторгнення постраждали десятки тисяч дітей України,  деякі  навіть не встигли побачити цей світ. Сотні українських дітей росія вже вбила, а ще тисячі позбавила дому і зробила сиротами.

Злочинна війна росії проти України ще не закінчена. На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати і скільки дітей ще може постраждати від неї невідомо.

Військові злочини не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте, принаймні для жителів України і всього цивілізованого світу.

Діти мають жити в мирі!

Хай палають свічки пам’яті загиблих дітей у наших серцях