...І ЗНОВУ ЛИХО В НАШІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 11.06.2023 09:35

Фото без описуЦієї ночі терористи з російської федерації нанесли чергову ракетну атаку по території нашої громаді.
З моменту обстрілу задіяні всі служби, техніка, депутатський корпус та керівництво Сергіївської селищної ради.
Розгорнуто штаб надання допомоги, проводяться роботи з ліквідації наслідків та розбору завалів постраждалих будинків мирних мешканців.

ДЯКУВАТИ БОГУ, ЩО ОБІЙШЛОСЯ БЕЗ ЖЕРТВ, АЛЕ СЕРЕД НАШИХ НІ В ЧОМУ НЕ ВИННИХ МИРНИХ МЕШКАНЦІВ Є ПОСТРАЖДАЛІ..

Дякуємо всім, хто долучився допомоги, дякуємо Збройним Силам України, що захищають нас, без Вас наслідки були б значно гірші.

Бережіть будь ласка себе, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги - це надважливо!

Сил нам усім...