1 ЛИПНЯ СЕРГІЇВСЬКА ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ БЕЗНЕВИННО ЗАГИБЛИХ, МИРНИХ МЕШКАНЦІВ СЕРГІЇВКИ.

Дата: 03.07.2023 11:21

Фото без описуУ ніч 1 липня 2022 року три літаки Повітряних сил росії Ту-22М3 розпочали політ з волгоградської області до Криму, а через 1,2 тис. км випустили три ракети Х-22 (призначені для ураження авіаносців) у напрямку Білгород-Дністровського району на курортне селище Сергіївка.

Одна ракета потрапила до 9-поверхового житлового будинку, повністю зруйнувавши один під'їзд.

Дев'ятиповерховий житловий будинок було збудовано за чеським проектом у 1970-х роках. У будівлі проживало понад 150 осіб.

російська ракета вразила цокольний поверх та вбила всіх мешканців під'їзду з першого до четвертого поверху. Серед 106 квартир у будинку було зруйновано 105. Пожежа з житлового будинку перекинулася на вбудований магазин.

Друга ракета вразила базу відпочинку, на базі відпочинку пожежа не розпочалася.

Станом на ранок 1 липня відомо про 16 загиблих у житловому будинку і 4 (включаючи 11-річного хлопчика) — на базі відпочинку. Крім того, відомо про 40 постраждалих (серед них шість дітей та вагітна жінка).

Вдень 1 липня кількість загиблих зросла до 21.

7 липня у лікарні померла 53-річна співробітниця бази відпочинку. Таким чином кількість загиблих зросла до двадцяти двох людей.

Горе, яке спричинила російська федерація жителям Сергіївки не передати словами.

Минув рік, але люди й досі не можуть оговтатися від тої страшної ночі.

Приносимо глибокі співчуття рідним та близьким безневинно вбитих людей.

Світла пам'ять та царство небесне загиблим мешканцям Сергіївки.