Сергіївська селищна рада
Білгород-Дністровського району Одеської області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Сергіївській громаді оголошується конкурс грантів!

Дата: 07.08.2023 11:27
Кількість переглядів: 251

Фото без опису16 та 17 серпня 2023 року в селі Миколаївка та в Сергіївці відбудуться зустрічі з представниками гуманітарної організації Acted Ukraine.

16 серпня: с Миколаївка (Будинок культури)

12:00

17 серпня: селище Сергіївка (Селищна рада)

12:00

ACTED за фінансової підтримки Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді та Canada’s International Development – Global Affairs Canada оголошує конкурс грантів:

ГРАНТИ НА НАВЧАННЯ В ІТ СФЕРІ

Програма підтримки для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території України.

ГОЛОВНА МЕТА ПРОГРАМИ:

посилення економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, а також, збільшення доступу жінок до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

ЯКІ КУРСИ МОЖЕ ПОКРИТИ ГРАНТ?

Грант може покрити навчання на курсах вивчення мов програмування, тестування, Front-end, комп'ютерної графіки і дизайну, та інших сучасних інформаційних та передових технологій.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ?

Участь у конкурсі можуть брати особи, які мають освіту, досвід, навички в ІТ сфері й наявність технічного устаткування відповідно до обраного напрямку навчання. У першу чергу програма підтримує осіб, які постраждали від збройного конфлікту та мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

 • жінки-внутрішньо переміщені особи;
 • жінки, які втратили роботу/постійний дохід внаслідок конфлікту або COVID-19;
 • безробітні жінки, освіта яких не дозволяє знайти роботу в районах релокації або в районах, що безпосередньо страждають від конфлікту;
 • жінки-голови родин з дітьми до 18 років;
 • особи з інвалідністю;
 • - жінки, які доглядають за людьми з інвалідністю, з тяжкими хронічними захворюваннями, або за людьми похилого віку;
 • батьки (жінка або чоловік) - одинаки;

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ГРАНТІВ, НАЦІЛЕНИХ НА ПІДТРИМКУ САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Програма «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED) французької неурядової організації Acted при підтримці Міністерства зовнішньої політики Канади оголошує конкурс грантів, спрямованих на підтримку самозайнятості населення (включаючи домашне виробництво продуктів харчування) і мікропідприємництва в Одеській області. Метою програми є допомога домогосподарствам/фізичним особам (перевага надається жінкам), які постраждали від збройного конфлікту, для створення нових та підтримки існуючих джерел доходів, а також збільшення ділової активності вразливих категорій населення, відновлення стабільного життєзабезпечення, зниження фінансової залежності населення від зовнішніх державних та недержавних дотацій.

ЖІНКИ ЗАОХОЧУЮТЬСЯ ДО ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА ЦЕЙ КОНКУРС.

Основною ціллю програми SEED є підвищення економічної безпеки жінок, вразливих до бідності, надання можливостей для їх самореалізації, самозайнятості і активної участі в прийнятті рішень в контексті інвестицій і розподілу ресурсів у домогосподарствах для інтересів сім'ї та суспільства. В рамках даного проекту, сім'я, очолювана жінкою це сім'я, де жінка приносить основний дохід, незалежно від присутності чи відсутності чоловіка в ній. Програма SEED, також, націлена на найбільш вразливі сім'ї / людей (жінки/чоловіки) з метою підвищення їхньої економічної безпеки.

ПІД ЧАС РОЗГЛЯДУ ЗАЯВКИ НА КОНКУРС ВРАХОВУЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ ФІНАНСОВОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ВРАЗЛИВОСТІ СІМ'Ї. В РАМКАХ ЦІЄЇ ПРОГРАМИ ДО ВРАЗЛИВИХ СІМЕЙ НАЛЕЖАТЬ:

 • сім'ї, переміщені з території активних бойових дій;
 • сім'ї, що приймають ВПО (на безоплатній основі);
 • сім'ї, які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (наприклад: постраждале/зруйноване житло/майно, загиблі/поранені/постраждалі від насильства члени родини; втрата місця роботи, та ін.)
 • сім'ї з дітьми до 18 років або іншими членами сім'ї на утриманні;
 • сім'ї з дітьми до 18 років очолюваними самотньою матір'ю / батьком-одинаком;
 • сім'ї з безробітними людьми передпенсійного віку (50 років та старше);
 • сім'ї з людьми з інвалідністю, з важкими захворюваннями, з маломобільними людьми;
 • одинокі жінки віком від 50 років.

ДЛЯ ПІДТРИМКИ САМОЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ГРАНТОВА ПІДТРИМКА НАДАЄТЬСЯ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НАСТУПНИХ ВИДІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

1. Вирощування та обробка овочевих, зернових та олійних культур.

2. Вирощування великої рогатої худоби, виробництво м'яса та молока.

3. Вирощування кролика, малої рогатої худоби (кози, вівці), виробництво м'яса, молока, вовни.

4. Вирощування домашньої птиці, виробництва яєць.

5. Бджільництво, виробництво меду.

6. Виробництво харчової продукції: сирів, напівфабрикатів та готових виробів, випічки, хлібобулочних виробів, продуктів копчення.

7. Переробка сільськогосподарської продукції власного виробництва.

8. Виготовлення текстильної продукції по індивідуальному замовленню (із трикотажу, льону, вовни та ін.).

9. Ремонт швейних виробів та виготовлення продуктів швейного виробництва по індивідуальному замовленню.

10. Виготовлення галантерейної продукції, виробів ручної роботи, ремонт галантерейних виробів.

11. Виготовлення керамічних виробів.

12. Ремонт та виготовлення взуття за індивідуальним замовленням.

13. Ремонт та виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.

14. Ремонт та обслуговування побутового, домашнього інвентаря для садівництва, спортивного обладнання, велосипедів.

15. Надання послуг у сфері постачання готової продукції, напівфабрикатів, товарів, перевезення товарів/вантажів за індивідуальним замовленням.

16. Послуги сфери індустрії краси та здоров'я.

17. Послуги сфери творчості, мистецтва та розваг.

18. Здійснення інших видів господарської діяльності за згодою Acted.

ПРИМІТКА: грант також може покривати витрати на доставку техніки/обладнання/сировини/великої рогатої худоби, монтаж техніки та ін.

В конкурсі для отримання гранту можуть взяти участь повнолітні особи (18+), які проявляють можливість і наявність виробничих ресурсів для реалізації заявленої господарської діяльності при грантовій підтримці, котрі являються дієздатними та правоздатними громадянами України та проживають постійно (включаючи внутрішньо переміщених осіб) на території Одеської області. Якщо декілька родин мають на меті зібратися разом, аби зайнятися більш активною діяльністю (приклад: бджільництво по сусідству та ін.), для гранту для декількох родин заявки проходять двоетапний процес розгляду: індивідуальна перевірка кожної заявки, відповідно до загальних вимог та перевірка колективної діяльності в цілому. У цьому випадку кожна заявка повинні вміщувати окреме описання господарської діяльності сім'ї, а також, її вклад у спільний результат та обґрунтування ефективності спільної діяльності (приклад: ефект масштабування, загальні ресурси та ін.).

Не можуть окремо заявлятися та претендувати на отримання грантів одночасно особи, котрі перебувають між собою в родинних стосунках і проживають однією сім'єю та ведуть спільний побут (приклад: учасниками конкурсу не можуть бути одночасно чоловік та дружина та/або їх діти, котрі проживають однією сім'єю і мають спільний побут). Однак, вітається, якщо заявник опише в заявці участь і вклад усієї сім'ї у ведення господарської діяльності (з урахуванням виконання розпоряджень Конвенції «Про захист прав дітей», учасником якої є Україна).

ЯКЩО ДОМОГОСПОДАРСТВО (ОДИН ІЗ ЧЛЕНІВ ДОМОГОСПОДАРСТВА) протягом 2021-2022 років отримував грант/гранти для підтримки самозайнятості/бізнесу від інших міжнародних/національних гуманітарних організацій, в заявці необхідно вказати, коли такий грант отримувався, описати результати його застосування та обґрунтувати необхідність отримання гранту за даним проектом SEED.

ГРАНТ НЕ НАДАЄТЬСЯ для ведення діяльності, що відноситься до ліцензійних видів діяльності або діяльності, що потребує спеціальних дозволів (медичні послуги, послуги з міжнародних вантажних перевезень/пасажирських перевезень, виробництво та реалізація алкогольних напоїв, лікарських, психотропних препаратів тощо).

ГРАНТОВІ ЗАСОБИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКОРИСТАНІ для придбання засобів виробництва, які пов'язані з підвищеним ризиком зберігання та використання (хімікати, паливні матеріали тощо), для сплати боргів, орендою/ремонтом житлового приміщення, придбання техніки/обладнання, що було у використанні (без сертифікату якості виробника та гарантійного талона, фінансових документів про придбання), сплату податків та інших платежів, навчання.

Заявники, які претендують на отримання гранту на самозайнятість або мікропідприємництво, ОБОВ'ЯЗКОВО заповнюють кожен розділ та пункт заявки, згоду на обробку персональних даних та Мотиваційний лист.

План діяльності, поданий на конкурс, повинен містити опис видів господарської діяльності, перспективи покращення життєзабезпечення сім'ї/отримання доходів, містити реалістичні ринкові показники, власний внесок у справу, облік зовнішніх ризиків та заходи для їх запобігання, знання місцевого ринку, продемонструвати досвід та навички, критичне мислення, готовність заявника здійснювати зазначений вид господарської діяльності після отримання гранту, перелік товарів, які заявник хоче придбати на грантові кошти, необхідну суму у гривнях.

У ЗАЯВЦІ МАЄ БУТИ ОБРАНИЙ КРАЩИЙ ВИД ОТРИМАННЯ ГРАНТУ:

1. Грант у грошовому еквіваленті (надається грантоодержувачу на придбання товару самим грантоодержувачем);

2. Грант у товарному вигляді (закупівля товару проводиться Acted та передається у товарному вигляді грантоодержувачу).

ЯКЩО ЗАЯВНИК НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ у відповідній територіальній громаді (немає позначки у паспорті про реєстрацію місця проживання у відповідних населених пунктах), рекомендується надати копію довідки внутрішньо переміщеної особи за місцем фактичного проживання або іншого документа, що підтверджує фактичне місце проживання у відповідному населеному пункті на території Одеської області.

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧАХ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ACTED, НА ЯКИХ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь