Благодійна допомога від ГО "Дана Центр"!

Дата: 01.09.2023 09:33

Фото без описуНещодавно, Сергіївська селищна рада отримала від ГО "Дана Центр" допомогу у вигляді 3кВт автономної сонячної станції. Дана станція передана Сергіївській загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів № 8 по вул. Шкільна, 2, в якій створено Пункт незламності. Наразі очікується доставка для Пункту незламності дизель генератора та іншого обладнання для створення першочергових послуг з енергозабезпечення мешканців громади під час раптових відключень електроенергії. Дане обладнання було закуплене та передане громаді у рамках проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS", що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept) Щиро дякуємо за підтримку Громадській організації «Соціально-реабілітаційне об’єднання інвалідів та людей з особливими потребами «ДАНА-ЦЕНТР».