Висловлюємо щиру подяку ГО "Дана-Центр" за обладнання для Пункту Незламності!

Дата: 03.11.2023 09:36

Фото без описуВ рамках проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS" Пункт незламності, що розташований в Сергіївській загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів № 8 по вул. Шкільна, 2, в якій створено Пункт незламності, отримав дизель-генератор потужністю 10 кВт. Попереду зима і ця техніка є надзвичайно потрібною та актуальною, враховуючи можливі відключення електроенергії. Окрім генератора, в рамках цього проєкту наша громада отримала автономну 3 кВт сонячну станцію, електрокип’ятильник на 10 літрів, стільці та інше устаткування для облаштування Пункту Незламності.

Висловлюємо щиру подяку доброчинцям за надану допомогу. Зараз, як ніколи ми маємо підтримувати один одного та долати всі труднощі разом. Осінньо-зимовий період може поставити перед нами нові виклики, адже війна досі триває, а ворог надзвичайно підступний. Тож надана допомога підсилить енергозабезпечення нашої громади. Дане обладнання було закуплене та передане громаді у рамках проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS", що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept) Гуртуємось заради Перемоги. Долаємо виклики разом!