Поведінка під час зимових канікул.

Дата: 27.12.2023 11:21

Фото без описуЗимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо вас дотримуватися правил безпеки:

• не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом доби;

• слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем, підозрілими та вибухонебезпечними предметами;

• використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок) під час дії воєнного стану ЗАБОРОНЕНО

• нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху;

• не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища, які ще не вкриті кригою або вкриті слабкою кригою;

• нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;

• пам’ятайте про правила поводження з дикими тваринами та бездоглядними свійськими тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього малих дітей!

Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Зробимо життя наших дітей безпечним!