Активний Вибір - Онлайн опитування рухової активності в Україні!

Дата: 03.01.2024 10:56

Фото без описуЗ метою постійного моніторингу ключових показників рухової активності, Міністерство молоді та спорту України активно веде ініціативи щодо залучення різних соціальних груп, зокрема внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та їхніх родин, до оздоровчої рухової активності та спорту.
Для здійснення цього моніторингу було створено онлайн-опитування, доступне за наступним посиланням: https://survey.sportforall.gov.ua. Відділ культури, молоді та спорту запрошує мешканців Сергіївської територіальної громади прийняти участь у цьому опитуванні до 18 січня 2024 року.
Ваша участь в опитуванні є важливим кроком для підтримки та розвитку ініціатив у сфері фізичної активності та спорту в Україні.