Сергіївська селищна рада
Білгород-Дністровського району Одеської області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

51 чергова сесія

Дата: 19.01.2024 12:00
Кількість переглядів: 183

  ПРОЕКТ                                                                   Порядок денний  на 51 чергову сесію

Дата проведення: 06 лютого  2024 року                                                                            Час проведення: 12.00

 

1.         Про прийняття комп’ютерної (офісної) техніки в рамках проекту міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у власність Сергіївської селищної ради (ЦНАП)

2.         Про зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сергіївської селищної ради (ЦНАП)

3.         Про затвердження доповнень до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергіївської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

4.         Про внесення змін та доповнень до Програми Підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023-2025 роки.

5.         Про затвердження Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади на   2024- 2026 роки.

6.         Про затвердження цільової програми «Розвитку КП «Сергіївська ГРЕС» на 2024 рік».

7.         Про затвердження Програми «Здоров'я населення Сергіївської територіальної  громади на 2024-2026 роки».

8.         Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Сергіївської територіальної громади на 2024–2026 роки.

9.         Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової програми «Фінансової підтримки  КП «Курорт-Сервіс» на 2023 рік» Сергіївської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області та затвердження її в новій редакції. 

10.       Про затвердження змін та доповнень до Комплексної цільової програми Фінансової підтримки Комунального   підприємства «Житлово-комунальне господарство  смт. Сергіївка» на 2023рік»  та затвердження її в новій редакції.

11.       Про затвердження акту прийому-передавання основних засобів (мікроавтобус Газель)

12.       Про затвердження цільової програми «Цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Сергіївської                           ТГ Білгород-Дністровського району Одеської області 2024-2026 роки»

13. Про виконання  бюджету Сергіївської територіальної громади за  9 місяців 2023 року.

14.       Про затвердження Програми розвитку  закладів культури, проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і національних свят в Сергіївській селищній раді Білгород-Дністровського району Одеської області на 2024-2026 роки.

15.       Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів (комп’ютери).

16.       Про затвердження рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради від 23.11.2023 № 387 «Про передачу Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації прав замовника щодо проєкту будівництва «Нове будівництво споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття Приморської гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Сергіївської селищної ради за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Шкільна,3»

17.       Про затвердження вартості харчування та  організації  харчування дітей в закладах освіти Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області  на 2023-2024 навчальний рік

18.       Про внесення змін до відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про заклади загальної середньої освіти.

19.       Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.02.2021 року № 106 «Про затвердження передачі рухомого та нерухомого майна, матеріальних цінностей та визначення балансоутримувача закладів дошкільної освіти, що розташовані на території Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області».

20.       Затвердження структури та чисельності працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Сергіївської селищної ради на 2024 рік

21.       Затвердження структури та чисельності працівників закладів дошкільної освіти на 2024 рік

22.       Затвердження структури та чисельності працівників закладів загальної середньої освіти на 2024 рік

23.       Затвердження структури та чисельності працівників комунальної установи «Сергіївської музичної школи» на 2024 рік

24.       Затвердження структури та чисельності працівників комунальної установи «Сергіївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2024 рік

25.       Затвердження структури та чисельності працівників комунальної установи «Центр культури та дозвілля» на 2024 рік

26.       Затвердження структури та чисельності працівників комунальної установи «Спортивний клуб «Сергіївка»» на 2024 рік

27.       Про умови оплати праці Сергіївського селищного голови на 2024 рік.

28.       Про бюджет Сергіївської селищної  територіальної громади  на 2024 рік 15576000000 (код бюджету).

29. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності Сергіївської селищної ради, що підлягають приватизації в 2024-2025 роках.

30. Про приватизацію об’єкта комунальної власності та створення аукціонної комісії.

31. Про приватизацію об’єкта комунальної власності та створення аукціонної комісії

32. Про приватизацію об’єкта комунальної власності та створення аукціонної комісії

33.  Про приватизацію об’єкта комунальної власності та створення аукціонної комісії

34.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, загальною площею 0,0100 га.

35.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Чабанське, загальною площею 0,0200 га.

36.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Чабанське.

37.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, загальною площею 0,0150 га.

38.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в  оренду  АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, загальною площею 0,0084 га.

39.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, загальною площею 0,0032 га.

40.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в  оренду  АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Сергіївська селищна рада, загальною площею 0,0162 га.

41.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в  оренду  АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, загальною площею 0,0130 га.

42.       Про  надання  дозволу   на   розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в  оренду АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії, що розташовані за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, орієнтовною загальною площею 0,0150 га.

43.       Про внесення змін у додаток 1 до рішення Сергіївської селищної ради від 12 травня 2023 року № 1076 «Про    затвердження    переліку   земельних   ділянок комунальної власності,    які   підлягають     викупу    їх    користувачами,2023-2025 роках»доповнити його пунктами 12, 13, 14

44.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Першотравнева, 51, гр. Крементара Віталія Олександровича. Кадастровий номер: 5120885600:06:001:0204.

45.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Південна, 29 гр. Терновському Володимиру Олексійовичу. Кадастровий номер: 5120885600:06:001:0197.

46.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2498 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Центральна, 28, гр. Садовій Наталі Леонідівні. Кадастровий номер: 5120885600:06:001:0205.

47.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1550 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Шкільна, 18, гр. Кузьменко Олені Анатоліївні та гр. Кузьменко Мар’яні Анатоліївні. Кадастровий номер: 5120885600:04:001:0907.

48.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1704 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Курортна, 93, гр. Шамраю Станіславу Івановичу. Кадастровий номер: 5120885600:02:002:0673.

49.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1097 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 14/1, гр. Бадюку Володимиру Івановичу. Кадастровий номер: 5110300000:03:001:0050.

50.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,0032 га, для будівництва індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, пров. Лиманський, 3 гараж, 40, гр. Лукіній Ользі Вікторівні. Кадастровий номер: 5110300000:01:005:0075.

51.       Про надання дозволу гр. Лампізі Людмилі Леонідівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, орієнтовною площею 6,7 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Сергіївська селищна рада (колишня Миколаївська) (за межами населеного пункту), масив 12, ділянка №3.

52.       Про дострокове розірвання договору оренди землі за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Нова, 80. Кадастровий номер 5120885600:04:001:0154.

53.       Про передачу земельної ділянки, площею 0,2500 га, у власність гр. Реуці Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Курортне, вул. Нова, 80. Кадастровий номер 5120885600:04:001:0154.

54.       Про передачу земельної ділянки, площею 0,2500 га, у власність гр. Сочновій Інні Іванівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Котляревського, 72. Кадастровий номер: 5120885100:02:001:0254.

55.       Про передачу земельної ділянки, площею 0,2500 га, у спільну часткову власність гр. Щербушенко Максиму Сергійовичу та Щербушенко Тетяні Юріївні – співвласникам житлового будинку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Чабанське, вул. Райдужна, 14. Кадастровий номер: 5120885600:07:001:0221.

56.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Молодіжна, 7, гр. Фролову Ігору Володимировичу. Кадастровий номер: 5120885600:05:001:0165.

57.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Котляревського, 70, гр. Тиченку Максиму Сергійовичу, гр. Терновій Євгенії Олександрівні. Кадастровий номер: 5120885100:02:001:0255.

58.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Степова, 1, гр. Насалчук Майї Григорівні. Кадастровий номер: 5120885600:05:001:0166.

59.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Приморське, вул. Центральна, 93, гр. Бавицькому Володимиру Андрійовичу. Кадастровий номер: 5120885600:02:001:0415.

60.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Чорноморська, 78, гр. Візняк Наталії Семенівні. Кадастровий номер: 5120885100:02:002:0826.

61.       Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Миколаївка, вул. Котляревського, 35, гр. Плінгей Тетяні Анатоліївні. Кадастровий номер: 5120885100:02:002:0794.

62.       Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Вільне, вул. Першотравнева, 1, гр. Мацейко Любові Анатоліївні. Кадастровий номер: 5120885600:06:001:0203.

63.       Про надання дозволу на укладання додаткової    угоди    до    договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 5120885100:02:002:0216.

64.       Про надання дозволу на укладання додаткової    угоди    до    договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 5120885600:02:001:0361

65.       Про надання дозволу Дитячому санаторію «Сергіївка» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер: 5110300000:03:003:0011, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, проспект Миру, 2.

66.       Про дострокове розірвання договору оренди землі за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3ж/4. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0025.

67.       Про передачу  земельної ділянки в оренду гр. Сляднєвій Валентині Юріївні для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3ж/4. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0025.

68.       Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0700 га, в оренду гр. Нікіфорову Руслану Геннадійовичу для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 14. Кадастровий номер 5110300000:03:002:0404.

69.       Про надання дозволу гр. Стан Івану Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,06 га, в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Косівка, вул. Набережна, 15-а.

70.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок комунальної власності Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 11-а.

71.       Про відмову у наданні  земельної ділянки за кадастровим номером 5120885100:01:002:0436 в оренду гр. Писарогло Вікторії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївська сільська рада, комплекс будівель та споруд 1, 2.

72. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами в 2024-2025 роках

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь