Стратегічне бачення розвитку регіону!

Дата: 09.02.2024 11:39

Фото без описуАгенція регіонального розвитку Одеської області взяла участь у засіданні Робочої групи з розробки Стратегії комплексного повоєнного відновлення та розвитку Одеської області.

🗒️Під час засідання, разом з експертами Швейцарсько-українського проєкту DECAIDE, UCORD, EGAP та представниками проєкту USAID HOVERLA, обговорили проведену роботу та розглянули проєкт Стратегії розвитку Одеської області. Дякуємо міжнародним проєктам за потужну команду експертів та співпрацю!

📌 Нагадаємо, над унікальним стратегічним документом експерти працювали більш ніж півроку. За цей час, проведено понад 35 зустрічей з бізнесом, громадським сектором. Долучено та проаналізовано інформацію з 82 громад та різних аналітичних установ та інституцій. Проведені стратегічні сесії з науковцями, аграрним, логістичним та ІТ сектором. Проведено п’ять тематичних Форумів Відновлення, на яких обговорювались пріоритетні напрямки розвитку регіону. Залучення різних сторін в процес розробки стратегії створює платформу для ширшого обговорення, узгодження ідеї та врахування різноманітних поглядів. Це може стати основою для успішної імплементації стратегії та подальших проектів.

📌Робота над стратегічним документом проходила за аналітичним та комунікаційним супроводом Агенції регіонального розвитку Одеської області.

✒️Презентація стратегії регіонального розвитку це важливий етап, основна мета - детально представити цілі, завдання, пріоритети та конкретні заходи, спрямовані на покращення економічного, соціального, культурного та екологічного стану регіону.

📈 Документ враховує глобальні процеси, які впливають на Одещину та Україну в цілому, природно-географічні передумови розвитку регіону, визначає стратегічні цілі та завдання, виконання яких дозволить використати потенціал зростання задля покращення добробуту населення.

Працюємо над розвитком регіону разом !

Швейцарсько-український проєкт DECIDE

Проєкт UCORD

HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Civitta