Міжнародний тиждень здоров'я підлітків!

Дата: 20.03.2024 08:45

Фото без описуУ третю неділю березня традиційно розпочинається Міжнародний тиждень здоров’я підлітків. Цьогоріч він триватиме із 18 по 23 березня. Його мета підвищити значущість здоров'я молодого покоління, адже від них залежить наше майбутнє.

Підлітковий вік – це час змін в духовному та фізичному стані. Тому, цього тижня ювенальні поліцейські всієї України проводитимуть зустрічі з підлітками аби підтримати здоровий спосіб життя та підвищити свідомість про важливість фізичного, психологічного та соціального благополуччя.

Ось кілька порад для батьків щодо збереження та підтримки здоров'я своїх підлітків:

• Сприяйте здоровому харчуванню. Важливо вчасно їсти та уникати швидкісних перекусів та шкідливих продуктів.
  • Підтримуйте фізичну активність. Заохочуйте підлітків до занять спортом або фізичною активністю, яка їм подобається.
  • Стимулюйте здоровий сон. Хороший сон є важливою складовою здоров'я та емоційного стану.
  • Розвивайте навички стресостійкості. Навчіть своїх підлітків ефективним стратегіям керування стресом та допоможіть їм зрозуміти, що важливо знаходити баланс між навчанням, відпочинком та розвагами.
  • Підтримуйте психічне здоров'я. Забезпечуйте відкриту атмосферу вдома, де підлітки можуть вільно висловлювати свої почуття та думки.
  • Говоріть про основи особистої гігієни та безпеки.
  • Сприяйте соціальній взаємодії. Забезпеченням можливості для спілкування та взаємодії з однолітками може позитивно позначитися на їхньому психічному здоров'ї.
  • Якщо поведінка вашого підлітка змінилась і ви помітили щось дивне, зверніться за консультацією до психолога.